Pavlović Zumba Olsztyn

Grafik zajęć. Pavlović Zumba OlsztynGorąco zapraszamy Państwa na zajęcia zumby. To połączenie dynamicznego tańca i fitnessu daje naprawdę niezłego „kopa”. Gorąca muzyka i najlepsze przeboje motywują do intensywnego ruchu i powodują wydzielanie najbardziej pożądanych hormonów. Innowacyjny system ćwiczeń pozwala spalić wiele tkanki tłuszczowej, a przy tym świetnie się bawić. Proste kroki i intensywne tempo sprawiają, że ZUMBA w naszej szkole cieszy się ogromną popularnością. Można zatańczyć ten najpopularniejszy aktualnie taniec z elementami fitnessu właśnie w naszej szkole, w idealnych warunkach, pod okiem doskonałego nauczyciela, który każde zajęcia prowadzi z ogromnym zaangażowaniem, pobudzając wszystkich do wzmożonego wysiłku swoją niespożytą energią.

NOWOŚĆ Zumba GOLD i Zumba KIDS. Gratka dla miłośników zumby!

grafik-zumba-gold-olsztyn  

ZUMBA GOLD

Pavlović Zumba Olsztyn Gold - dla osób dojrzałychTo również fuzja tańca i fitnessu, czyli tradycyjna ZUMBA tylko o zmniejszonym tempie i częstotliwości. Dedykowana osobom w wieku powyżej 50 lat lub osobom z problemami zdrowotnymi. To zajęcia dla każdego bez względu na sprawność fizyczną czy predyspozycje. ZUMBA Gold to świetna rozrywka i spalanie w jednym.

ZUMBA KIDS

zumba-olsztyn-kidsNowość w świecie ZUMBY zajęcia dedykowane dzieciom. Każdy chce ćwiczyć ZUMBĘ najmłodsi również. To wyjątkowe zajęcia dla dzieci łączą dobrą zabawę ze spalaniem i kształtowaniem kondycji. Łatwe do zapamiętania choreografie i super muzyka to właśnie ZUMBA Kids! Pyszna zabawa i trening wzmacniający dla dzieci i dla osób, które długo nie uczestniczyły w zajęciach ruchowych Nasze zajęcia pomagają wzmacniać mięśnie, rzeźbić sylwetkę w miejscach najbardziej problematycznych na brzuchu, udach i pośladkach i dodatkowo pysznie się bawić. Zapraszamy do wspaniałej zabawy pod okiem doświadczonego instruktora

Zumba to forma aerobiku

Zumba Tak mozna tańczyć Zumbę
Energetyczny taniec rodem z… podobno z Kolumbii. Wynalazł go Beto – instruktor fitness… Jakże często energia przekazana na filmie wybucha na zajęciach Pavlović Zumba Olsztyn

Kwalifikacja Zumby

Jedną z najbardziej trafnych prób kwalifikacji zumby jest dodanie jej do grupy zajęć typu aerobic-dance, gdyż zumba posiada w sobie elementy popularnych tańców takich jak: salsa, marenge, samba, mambo, hip-hop (elementy sztuk walki wchodzą również do choreografii stosowanych układów).


W Szkole Mistrzów Tańca Pavlović w Olsztynie czekają na Was również inni zwolennicy tej formy aktywności, z którymi będziecie ćwiczyć z prawdziwą przyjemnością, bo we wspaniałej atmosferze. Przebywanie wśród aktywnych, otwartych, życzliwych, wesołych i chętnych do zabawy ludzi na pewno poprawia nie tylko ogólną kondycję fizyczną. Ma też nieoceniony wpływ na nasz nastrój. Świetne samopoczucie po takich zajęciach pozostanie na długo. Czy wiecie, że kupując karnet online możecie skorzystać z promocji?

Pavlović Zumba Olsztyn ul. Kotańskiego 2 – Zapraszamy