Pavlović Salsa Olsztyn

Terminy zajęć

Wtorek 19:30 – 20:30

Trwają zapisy do grupy dla początkujących i zaawansowanych Zajęcia prowadzi Arkadiusz Pavlović

Cena: tylko 90zł za cały kurs

Zajęcia w grupie Pavlović Salsa Olsztyn osobiście prowadzi wielokrotny mistrz tańca, uznany sędzia turniejowy i ceniony instruktor-trener Arkadiusz Pavlović. Pod jego okiem szybko nauczysz się po mistrzowsku tańczyć Salsę…

O salsie

salsa Olsztyn w szkole PawlovićNie ma chyba drugiego takiego tańca, który zrobiłby w ostatnich latach większą furorę niż Salsa. Moda na Salsę przyszła do Polski i do Olsztyna oczywiście z zagranicy. Duży wpływ na dynamiczny rozwój popularności tańca jako hobby miały bez wątpienia bestselery filmowe takie jak „Zatańcz ze mną”, z udziałem gwiazd największego formatu Richarda Geera i Jenifer Lopez. Film przedstawia pełną emocji i humoru opowieść o znaczeniu realizacji własnych marzeń.
Pavlović Salsa Olsztyn

Pod okiem naszego trenera szybko nauczysz się tańczyć Salsę… a być może staniesz się Królową lub Królem Parkietu. Salsa jest bardzo efektownym tańcem, a przy tym nie wymaga ogromnych poświęceń na długie i wyczerpujące treningi.

Polecamy obejrzeć ten film przed podjęciem nauki tańca w naszej szkole.  Warto również zasiąść przed telewizorem
i obejrzeć dwa inne, typowo związane z salsą, czyli „Salsa” Główną rolę w tym filmie gra mniej znany aktor Robert Edward Rosa Suarez – filmowy Rico. Towarzyszy mu zmysłowa Angela Alvarado w roli Vicki. Warto zobaczyć jak spokojna i dobrze ułożona, spokojna dziewczyna na parkiecie klubu latino zamienia się w ognistą tancerkę.
Nie można oczywiście nie wspomnieć o kontynuacji klasyki filmów promujących taniec, czyli „Dirty dancing 2”, aby przekonać się, jakie emocje może wyzwolić salsa. Dodatkowo ścieżka dźwiękowa z tego filmu zawiera utwory, które same porywają dusze i nogi do tańca. W Olsztynie Salsę tańczy się jednak tylko w niektórych klubach. Można oczywiście zatańczyć ją w Szkole Mistrzów Tańca Pavlović. Aby efektownie tańczyć Salsę nie potrzeba znajomości zasad tańca w takim stopniu jak w przypadku Rumby, Samby i innych tańców turniejowych.

Polecamy zajęcia Pavlović Salsa Olsztyn

Ciekawostek na temat salsy możesz szukać tu addicted2salsa.com