Pavlović Pierwszy Taniec Olsztyn

grafik-pierwszy-olsztynCena: już od 80 zł

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Dobrą wróżbą na nowej drodze życia jest idealnie przygotowane przyjęcie weselne. Wszyscy starają się, aby wszystko zostało dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Emocji jest sporo i trudno je opanować, bo ten moment to często pierwszy sprawdzian z życiowej współpracy nowożeńców.

Po przeżyciach związanych z ceremonią zaślubin emocje nieco opadają, ale dopiero w tym momencie, po powiedzeniu sobie „tak” zaczyna się wesele.

Lekko, z wdziękiem płynąć po parkiecie... Czy to nie cudowne uczucie? A jakie wrażenie zrobisz na gościach weselnych

Lekko, z wdziękiem płynąć po parkiecie… Czy to nie cudowne uczucie? A jakie wrażenie TY zrobisz na gościach weselnych?

Najbardziej przez wszystkich oczekiwanym momentem wesela, którym zaczyna się zwykle czas zabawy i atrakcji jest pierwszy taniec młodej pary. Powinien wzruszać i emanować miłością, by pozostał niezapomniany zarówno dla pary młodej, jak również dla przybyłych gości.

Pierwszy Taniec Olsztyn, lekcje indywidualne

Najlepszym rozwiązaniem jest poświecenie odrobiny czasu na naukę pod okiem wytrawnych nauczycieli i skorzystanie z opcji, jaką są lekcje indywidualne w naszej szkole tańca. Wytrawni instruktorzy dostosują się do Waszych potrzeb, pomogą wybrać muzykę i ułożą odpowiednią choreografię. Profesjonalne lekcje pozwolą Wam stworzyć piękne widowisko. Nauka tańca może być przyjemna, nawet dla tych, którzy nigdy wcześniej tego nie próbowali.

Terminy, jak też ilość spotkań przygotowujących do pierwszego weselnego tańca dostosowywane są do potrzeb indywidualnych par. Cena jednej lekcji obejmuje 60 minut nauki tańca dla pary. Pierwsza lekcja kosztuje 100 zł, druga 90 zł, trzecia 80 zł.

Kiedy rozpocząć naukę?

Czas, który przeznacza się na załatwianie wszelkich formalności związanych ze ślubem i weselem bardzo szybko się kurczy. Dlatego też naukę pierwszego tańca trzeba wpisać na jedno z pierwszych miejsc na liście spraw do załatwienia, bo będzie rozłożona w czasie i raczej nie zrobi się tego na dzień przed uroczystością. Im bardziej dopracowany zostanie pierwszy taniec młodej pary, tym lepsze wrażenie i wspomnienie pozostawi. Im mniej będzie stresował, tym bardziej będzie wszystkich cieszył. Nie czekajcie więc na ostatni moment – zapiszcie się już dziś!
Prosimy zadzwonić 89 543 83 83

 

Polecamy kurs Pavlović Pierwszy Taniec Olsztyn

pierwszy-taniec-olsztyn_sTak mozna bawic sie tańcem nawet na własnym ślubie. Pavlović Pierwszy Taniec Olsztyn